Ogłoszenie

Poszukujemy modów

#1 2011-04-03 16:44:08

 SulekNWG

Zaawansowany Administrator

status BRAK
10216702
Call me!
Skąd: Nowogard
Zarejestrowany: 2011-04-02
Posty: 1009
Punktów :   

Zasady Śmietniska

Żeby powiedzieć o tym szybko i sprawnie:

Tutaj Trafiają niepotrzebne wątki,te które są źle sformułowane,są bezcelowe,zaśmiecają forum,lub są zabronione przez regulamin forum.

Jeśli twój watek trafi tutaj dopilnuje byś dostał o tym prywatną wiadomość,jeśli sądzisz że przerzucenie twojego wątku było bez żadnych przyczyn,zastrzeżeń albo się z tym nie zgadzasz proszę powiadomić Moją Osobę poprzez prywatną wiadomość, gdy takową dostanę następuje "zgromadzenie" Adminów i sprawdzamy czy twoje stwierdzenie że popełniliśmy błąd jest trafne (musisz podać powód co i jak).
Jeśli będziesz miał rację przeprosimy i przeniesiemy twój wątek tam gdzie był on wcześniej.





Zastanawiamy się czasami po co te zasady ale nie ważne..... warto się uśmiać pszeszczegajonc
Zasad/Regulaminu

Ostatnio edytowany przez SulekNWG (2011-04-03 16:45:16)


Jeśli mam już coś do powiedzenia to tylko rzeczowo lub na temat i myślę kilka razy nad tym zanim coś zrobię lub napiszę czy powiem,lecz wiedzcie że nikt nie jest idealny,więc jeśli zrobię coś źle, lub kogoś urażę to mi to powiedzcie i z góry jeśli coś się takiego stanie to Przepraszam postaram się być lepszy .

"Jestem Mniejszością Dla Której Grafika W Grach Się Nie Liczy,Najważniejsza Jest Fabuła i Całokształt".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thalion.pun.pl www.rapujacepierogi.pun.pl www.zulnicamazancowice.pun.pl www.volturi.pun.pl www.ministranci.pun.pl